Oak Guest Rooms

  • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
  • Βρεφικές κούνιες
  • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια

Το άνετο ξενοδοχείο Oak Guest Rooms Λονδίνο, σχεδόν 4 χλμ. από το Παλάτι του Κένσινγκτον, παρέχει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους. Έχει επίσης χώρος στάθμευσης.

Τα δωμάτια διαθέτουν εξοπλισμό σιδερώματος και σίδερο και σιδερώστρα, ενώ ορισμένα από αυτά διαθέτουν αίθριο και τραπεζαρία για τη μέγιστη άνεση των πελατών. Η κουζίνα σ' αυτά τα δωμάτια περιλαμβάνει φούρνο και μαγειρικά σκεύη.

Μπορείτε να απολαύσετε βρετανική κουζίνα στο Cod's Plaice που απέχει 13 λεπτά με τα πόδια από το ξενοδοχείο Oak Guest Rooms.

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία περίπου 15 λεπτά με αυτοκίνητο από τα Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ, ενώ τα φυσικά αξιοθέατα όπως το Ρίτζεντς Παρκ βρίσκονται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Το άνετο Oak Guest Rooms παρέχει εύκολη πρόσβαση στο Βρετανικό Μουσείο, που βρίσκεται σε απόσταση 7 χλμ. Επίσης, η επίσκεψη στον Ζωολογικό Κήπο του Λονδίνου, που απέχει σχεδόν 20 λεπτά οδικώς από τον ξενώνα, μπορεί να είναι μεγάλη διασκέδαση για όλη την οικογένεια. Ο πλησιέστερος σταθμός του μετρό, West Hampstead βρίσκεται σε απόσταση 750 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Oak Guest Rooms Λονδίνο
Kilburn Guest Rooms 167
Τιμή μόνο για κινητά

Kilburn Guest Rooms 167

6.6
Ευχάριστο 187 σχόλια
644 μ από το κατάλυμα
USD 72 USD 65
ανά νύχτα
Cozy Guest Two Bedroom Flat
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Guest Two Bedroom Flat

923 μ από το κατάλυμα
USD 94 USD 85
ανά νύχτα
Cozy Cabin
Τιμή μόνο για κινητά

Cozy Cabin

9.6
Εξαιρετικό 26 σχόλια
1.1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 133 USD 120
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου
    31 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    West Hampstead Thameslink Railway Station
    700 μ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Ασφάλεια

    Γεύματα

    • Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Αναψυχή

    • Κήπος

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Μίνι μπαρ
    • Αίθριο
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 15:00 έως 23:59
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Τo ξενοδοχείο Oak Guest Rooms βρίσκεται κοντά σε αεροδρόμιο;
      Τo ξενοδοχείο Oak Guest Rooms απέχει 35 χλμ. από το αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου, δηλαδή 35 λεπτά οδικώς.
    • Τo ξενοδοχείο Oak Guest Rooms έχει δωρεάν Ίντερνετ;
      Τo ξενοδοχείο Oak Guest Rooms προσφέρει Wi-Fi στους κοινόχρηστους χώρους δωρεάν.
    • Σε τo ξενοδοχείο Oak Guest Rooms υπάρχουν δωμάτια με θέα;
      Ναι, μερικά δωμάτια του τo ξενοδοχείο Oak Guest Rooms βλέπουν στο αίθριο.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Χίθροου ΛοΝδίΝου
    31 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    West Hampstead Thameslink Railway Station
    700 μ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Oak Guest Rooms Λονδίνο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο